Gdzieś wyczytałem, że ponoć osoby z moim imieniem mają tendencję do...
Zaczynania od nowa.
Cóż, o ile z reguły uważam, że takie dyrdymały można o kant dupy rozbić, to raz musiałem wywiesić białą flagę, rzucić broń niczym francuz i złożyć pokłon jak margrabia Albrecht.
Przyznaję, mam tendencję do tego, że coś urywam, a później zaczynam to samo, ale od zera. Więc...
I tak to teraz zrobię :)
Nowy Początek!
To co było napisane niech zostanie, ale teraz zaczynamy od nowa. Skupię się tylko na świecie sci-fi i fantasy. Mam już do obu zarysy, więc jeszcze w ten weekend (25-26 Maja) postaram się coś wrzucić. Czy mi się uda? Nie wiem, niech każdy, kto łaskawie poświęca czas na czytanie mych marnopisarskich wypocin, trzyma kciuki.
Kolejne zmiany... Postaram się pisać więcej wierszy, czasem przeróbek tekstów znanych piosenek. Jeszcze dziś jeden z nich wstawię.
I kolejna sprawa...
Co jakiś czas będę dodawać też... Swoje zdjęcia :D Zauważyłem, że poczucie, że po drugiej stronie też jest człowiek jest... Dość zaskakujące i ważne zarazem, gdy czytamy jednolite ciągi tekstu nie przeznaczone konkretnej osobie.
Więc...
Czas na Nowy Początek :)
Po licznych próbach zrobienia dobrego zdjęcia to jedyne na co mnie było stać :(

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz