środa, 29 sierpnia 2012

Krótko i informacyjnie.

Będą trzy światy. Świat Nowych Gwiazd, Nowy Świat i Derg'arga.
Gwiazdki już widzicie, czyli sci-fi. Nowy Świat będzie postapocaliptikiem ale... Ale na innej planecie, powiązany z Gwiazdami, ale wiele, wiele lat przed znanymi tam wydarzeniami.
Z kolei Derg'arga... To fantasy. Zabraknie elfów znanych wam z Lotra, czy nawet Sapkowskiego. Będą za to inne, mam nadzieje, że ciekawe. Czytaj: tylko te mroczne, drowie czy jak kto tam to nazywa.
Tak czy siak, jeszcze dziś będzie prolog do Nowego Świata i... Proszę was o komentowanie, to wiele dla mnie znaczy, bo pokazuje mi, czy się teksty komuś podobają, czy nie (i czy w ogóle je czytacie).
Wiersze będę dodawał tak często, jak napiszę jakiś, który uznam za ciekawy.
To tyle :)
Pozdrawiam, miłego dzionka, nocki, końca świata, zależnie kiedy czytacie.
I by ktoś się w tym miejscu uśmiechnął:
Howk!

1 komentarz: