niedziela, 2 czerwca 2013

Od tak :)

Hej wam :)
Na początku chciałbym podziękować za... Zaskakująco spory odzew. Ponad 30 wyświetleń za każdym razem, gdy dodam coś nowego sporo dla mnie znaczy.
Tak więc nie poprzestanę na tych dwóch tekścikach. Były coś krótkie, ale myślę, że to wina weekendu. Trochę za dużo czasu spędzonego na bezproduktywnym gapieniu się w ekran przez większość czasu.
Tak więc, codziennie raczej nowych tekstów dodawać mi się nie uda, ale myślę, że trzy na tydzień, cztery maks, macie w kieszeni.
Dochodzą mnie też głosy, że komentarze nie działają, ale... starczy, że odezwiecie się do mnie na facebooku :) Wiele dla mnie to znaczy, a szczególnie jak mówicie, że przydało by się coś poprawić, dodać, bardziej wyeksponować na wierzch. Macie ochotę na więcej sci-fi, wierszy, czy może takich postów jak ten, gdzie po prostu będę mówił, co na duszy leży, polecając też co nieco przy okazji?
Po prostu się odzywajcie, wiecie, że jeśli tylko mam czas i nie mam jakiejś schizy, lubię pogadać.
Co więcej...
Umm... Jeśli wam się podoba, polećcie znajomym, zaglądajcie od czasu do czasu. Możecie też napisać coś po swojemu, a ja to z pewnością opublikuję, jeśli się kupy trzyma, a chcecie pochwalić się waszą twórczością, przemyśleniami, czy opinią na jakiś temat.
Będzie tego warte, a na pewno umieszczę podając autora :)

Na dziś to tyle, miłego dnia, nocy, w zależności kiedy to piszecie. A dla wszystkich fanów skrzypiec mam dziś to:
https://www.youtube.com/user/lindseystomp?feature=watch

Świetny kanał, gorąco polecam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz